Rybářské vtipy – 2. díl

Rybářské vtipyRybářského humoru není nikdy dost. Předešlá část vtipů o rybářích měla u vás úspěch. Proto na žádost čtenářů dodáváme další díl rybářských anekdot.  

Přestupek
Ptá se rekreační rybář porybného: Doufám, že to nebude přestupek, když vám tu vytáhnu sumce? Porybný: To v žádném případě. To by byl zázrak!

Svačina
Tři rybáři loví na přehradě. Jeden z nich si odskočí do lesa kvůli vykonání velké potřeby. Kamarádi využijí situace a vymyslí na něj  ptákovinu. Napadne je, že mu sní svačinu. V batohu najdou jen kus chleba a hrozně tučnou slaninu. Chleba nechají být, ale slaninu rychle zbaští. Moc jim nechutná, ale sranda je sranda. Sotva spolknou poslední sousto, kolega se vrátí.
Oba vtipálci se hned ptají: „Nemáš náhodou něco k jídlu, máme docela hlad."
Rybář odpoví: „Bohužel, svačinu jsem snědl hned ráno. V batohu už mám jen patku chleba pro ryby a pak tučnou slaninu, se kterou si mažu prdel, abych nechytil vlka!"
Kamarádi se na sebe podívají a jeden vyčítavě zaúpí: „Vole, já ti říkal, že to není kremžská hořčice..."

Štiky
Kdes byl? Na rybách. Cos lovil? Štiky. Kolik jsi jich chytil? Ani jednu. Jak teda víš, že jsi chytal štiky?

Vášnivý rybář
Vášnivý rybář tráví u vody každý víkend od časného rána až do noci, a to v každém počasí. Jedno ráno odejde k vodě jako vždy, ale počasí je tak hrozné, že to brzo zabalí a jde domů.
Je ještě brzo ráno, a tak se znovu svlékne a vleze si do postele k probouzející se ženě. „Miláčku, dnes tam je opravdu šeredné počasí."
Žena na to v polospánku odpoví: „No vidíš, a ten můj blbec šel na ryby."

Inzerát
Inzerát v novinách: „Prodám rybářské vybavení za pouhých 600 Kč. Volejte prosím 777 1101 1110. Ps: Pokud uslyšíte v telefonu mužský hlas, zavěste!"

Kamarád ze Slovenska
Rybář chytí zlatou rybku. Rybka povídá: „Zadrž, když mě pustíš, splním Ti tři přání."
Rybář se zamyslí a potom povídá: „Tak dobře. Chtěl bych mít nádhernou ženu a tolik peněz, abych měl do smrti všechno, na co si vzpomenu."
A najednou vedle něj stojí krasavice, radost pohledět a tolik peněz, až oči přecházejí.
Rybka povídá: „A co Tvé třetí přání?"
Rybář na to: „Vždyť já už všechno mám, nic nepotřebuju ... víš ty co? Ale mám na Slovensku kamaráda. Je věčně s něčím nespokojený. Splň mu tedy to, co ráno vysloví jako první, když vstane z postele."
Rybka souhlasí.
Druhý den ráno vstane slovenský kamarád, vyleze před chalupu, protáhne se, promne oči a povídá: „Jááááááááj, sto kokotou do riti a hrdzavá kotva do chrbta...!"

Mýdlo a ručník
Jde muž k vodě a jeho žena na něj volá: „Jirko, vzal sis mýdlo a ručník?"
On odpoví: „Na co?"
A jeho maželka: „No kdybys chytil zase hovno, aby sis měl čím umýt ruce."

Supermarket
Vážení zákazníci.Pokud ryba Tostolobik plave břichem vzhůru, je to zcela v pořádku. Tato ryba jen odpočívá.
Přejeme vám příjemný nákup.
Váš supermarket

Kouzelná rybka
Sedí cikán na rybách. Najednou vytáhne zlatou rybku a zlatá rybka povídá:, Když mě pustíš ,splním ti tři přání." ,,Fajn," odpoví cikán. ,,Chci být bílý, mít křídla a aby se na mě lepili ženský." Zlatá rybka začne čarovat:,,čáry máry kuří očka ať je z tebe always vložka."

Kriminál a rybář
Baví se tři chlapi v kriminále, za co jsou zavření. Ten první říká, že za dalekohled. Ostatní nad tím kroutí hlavou. On jim to vysvětlí: „Dal jsem si ho na pušku a mířil jsem na prezidenta!"
Druhý povídá, že on sedí za slepice. Dva spoluvězni se na sebe nechápavě podívají, že to není ani možný. „Ale jo, chlapi, ty slepice vyhrabaly tchyni na zahrádce!"
Ten třetí vězeň říká, že sedí za lovení ryb. Opět nechápavé pohledy spoluvězňů, na které on reaguje: „Hodil jsem do rybníka granát a vyplavala jedna ryba a čtyři potápěči!"
To jsem zvědavá, koho si ta naše holka přístě přivede, stěžuje si postarší venkovanka sousedce. „Ten první byl myslivec, ten druhej rybář no a ten třetí taky hrozně lhal."

Starší dámy
Na lavičce u jezera sedí dvě starší dámy. Už jste slyšela, že tu v sobotu mají rybáři závody? ptá se jedna. Ale to se jim bude s těmi pruty špatně utíkat, ne?

Rybář a krokodýl
Rybář na břehu chytá ryby. Vykoukne krokodýl z vody a ptá se: „Co ryby, berou, berou?“ „Kdepak, ani ťuk…“ „Tak se na ně vyser a pojď se vykoupat.“