smutek

Rozloučení se smutkem, ale bez starostí

Každý člověk je jiný, ale asi nikdo nechce trávit čas zařizováním pohřbu někoho, kdo byl pro ně důležitý. Stačí třeba dilema, jaké květiny, jestli ty, která milovala zesnulá maminka, nebo ty, které jí nejradši dával tatínek. A jste v slzách. Takových rozhodnutí musí pozůstalí udělat celou hromadu, a to ve chvíli, kdy se teprve vyrovnávají se svou ztrátou, někdy jsou v šoku z toho, co se stalo, a hlavně nejsou právě naladěni na zařizování praktických detailů. Je jim smutno a potřebují si ten smutek prožít.

Pokračovat ve čtení

Kvalitní domácí odvlhčovače

Kvalitní domácí odvlhčovače

Kvalitní domácí odvlhčovače vám pomohou zbavit se vlhkosti v domácnosti či kanceláři. Přílišná vlhkost dává prostor ke vzniku plísním a nepříjemným bakteriím, které ovlivňují naše zdraví.

Pokračovat ve čtení

Jak vyrobit lapač na vosy

Poslední mírná zima a letošní extrémně teplé a suché počasí je hlavní příčinou přemnožení vos. Doma se před jejich agresivitou můžeme chránit sítěmi v oknech a u vchodových dveří. Horší je to už venku na zahradě a zejména u stolu pod pergolou či ve stínu stromů. 

Pokračovat ve čtení

Jak vyleštit alu kola

Jak vyleštit alu kola

Výhoda hliníkových kol je nesporná. Především jejich nízká hmotnost přispívá ke snížení celkové váhy auta, což má za důsledek snížení spotřeby pohonných hmot. Kromě těchto praktických dopadů jsou alu ráfky velice efektní.

Pokračovat ve čtení

Jak správně vybrat dveře

Jak správně vybrat dveře

Při rekonstrukci, či stavbě nového domu, se vyplatí věnovat větší pozornost dveřím. Kromě toho, že jsou dveře dlouhodobou záležitostí a vyplatí se do nich investovat, také plní více funkcí

Pokračovat ve čtení