Kondiční box jako moderní způsob hubnutí

box

Chcete zhubnout a zároveň si vybít zlost? Zkuste kondiční box. Je to styl cvičení zaměřen na osvojení boxerských technik, rozvinutí postřehu a také zvýšení fyzické kondice. Při pravidelném tréninku pomůže zejména při tvarování postavy a tím i při redukci nadbytečné hmotnosti.

Pokračovat ve čtení

Lodžie jako ze stavebnice

Králíkárny – tak byly označovány panelové domy na sídlištích. Šedá nevzhledná zástavba na okrajích měst se netěšila velké popularitě a mnohdy tento názor přetrvává dodnes.

Pokračovat ve čtení

Kotel na pelety

Kotel na pelety

Kotel na pelety je jednou z moderních variant, jak si zajistit bez velké námahy teplo a ještě uspořit nejen vlastní sílu a energii, ale i peníze a k tomu být i ekologický. Jde tu o spalování pelet, které se vyrábějí lisováním dřevního materiálu na tvarovacích lisech, čemuž se říká právě peletizace.

Pokračovat ve čtení

Jaké kolují mýty při placení nájemného

mýty při placení nájemného 

Ve vztahu mezi pronajímatelem a nájemcem panuje hodně mýtů. Velmi časté jsou omyly, které se týkají financí. Lidé si často myslí, že nebudou-li platit nájemné, čeká je pouze výpověď nájmu bytu. Tak to ale není. Z nájemníka se v takovém případě stává dlužník, a to se všemi důsledky.

 

Pokračovat ve čtení