Nevšední zážitky nabízí tuningové srazy

Nevšední zážitky nabízí tuningové srazy

Pro motorové nadšence nebudou jistě tuningové srazy žádnou novinkou. Za posledních několik let se tyto akce, které mnohdy připomínají velké několika denní festivaly, dostaly i do podvědomí široké veřejnosti.

Není se čemu divit. Většina tuningových srazů nabízí velkou porci zábavy, hudby, krásných žen a především nevšedních a skvěle vyladěných automobilů, které jsou tím hlavním lákadlem.

ahoj

 

Maximální výkon a krásný design

Tuningové srazy se dají rozdělit do několika kategorií. Některé se zaměřují na zvýšení výkonu a jiné dbají spíše na estetickou stránku věci. Najdou se však i takové tuningové akce, které tyto dvě složky pojí dohromady a nabízí od každého něco. Pokud se vydáte na tuningový sraz, který si zakládá na výkonu, můžete očekávat maximální výkon všech vozů. Nemáme tím na mysli základní nastavení vozu, které získá ve výrobě, ale speciální tuning motoru, který zvýší výkon vozu na maximální hranici. Tak to upravený vůz dosáhne rychlosti mnohem vyšší než v továrním nastavení a přitom se sníží spotřeba. Pro všechny milovníky motorů se tato úprava vozů nazývá chiptuning. Správně zvládnutý chiptuning Praha může udělat s vaším motorovým miláčkem nevídané věci.

Tuningový sraz zaměřený na design vozu vám poskytne pastvu pro oči. Krásné vozy v těch nejlepších kombinací barev, tvarů, potahů a výbavy, která může dnešní doba poskytnout zasáhne skutečně každého. Ať už jste milovník zvýšení výkonu nebo máte rádi krásu designu, tuningové srazy vám vždy nabídnou i něco navíc.

Tuningový sraz to je hlavně zábava

Automobilové srazy však nejsou striktně jen o diskuzi jaký vůz je nejsilnější nebo, který má nejlépe udělaný interiér. Tuningové srazy nabízí i velmi bohatý program v podobě hudebních vystoupení, skvělého jídla, soutěží a další zábavy, která je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Nevšední zážitky nabízí tuningové srazy