Fotograf Jan Friesner Vás vyfotí v Olomouci, Přerově...

Fotograf Jan Friesner Vás vyfotí v Olomouci, Přerově

... a nejen tam, ale i v okolí Prostějova, Šternberku, Mohelnice a Šumperku, kde se pohybuje. Tento houževnatý fotograf, prezentující svou práci na stránkách Foto-friesner.cz, se věnuje především fotografování svateb, ale i focení dětí a jednotlivých osob v ateliéru.

Rituál, který musí být profesionálně zvěčněn

"Svatou" chvílí, jakou právě sňatek a stvrzení lásky dvou lidí je, si vyžaduje profesionální obrazové zvěčnění, i přes dobu oblíbených nekvalitních foťáků v mobilu. Digitální zrcadlovka umožňuje maximální zachycení každého detailu, ostrost i adekvátní rozlišení, které dále dovolí udělat z každé fotky například obraz na stěnu, který vám dnes vyrobí ve své fotokomoře každá městská drogerie. Jan Friesner Vám v rámci focení svateb Olomouc poskytne graficky upravené fotografie právě na DVD nosiči, z kterého si fotky můžete zkopírovat do PC, a následně je zaslat například emailem, případně je sdílet rodině a světu na sociální síti.

Fotograf Jan Friesner Vás vyfotí v Olomouci, Přerově

Svatební balíčky

Na stránkách tohoto šikovného fotografa se dočtete o jeho aktuální akci pro zimní období, a můžete si také vybrat jeden ze čtyř svatební balíčků, které startují již na 2500 Kč. Fotografování svateb Přerov pak v rámci své nejdražší alternativy svatebního balíčku nabízí: předsvatební schůzku, fotografování ranních příprav nevěsty i ženicha, fotografování svatebních zvyků (předání dortů za syna/dceru), fotografování odjezdu svatebčanů na obřad, dále focení před obřadem, matriční přípravy před obřadem, focení obřadu, a poté svatebčanů po skupinkách.

Především však focení zinscenovaných komických pozic novomanželů, které trvá 2 hodiny. Zdarma dostanete sekt, který můžete rovněž využít jako rekvizitu, a dále se fotograficky zaznamenává i příjezd na hostinu, jejích průběh, zvyky. Nechybí zvěčnění prvního tance novomanželů, krájení dortu, dokonce i podvečerní fotografování novomanželů. Průběh zábavy se v rámci ceny zachycuje až do 22 hodin. Následně jsou fotografie upraveny v grafickém editoru, na žádost převedeny do černobílé barvy, v ceně máte photo videoklip a fotografie jsou dodány na nosiči DVD. Nenechte v nejdůležitější den svého života nic náhodě a svěřte se do rukou fotografa, u kterého je záruka spokojenosti a kvality.

Fotograf Jan Friesner Vás vyfotí v Olomouci, Přerově