Poptávka po dřevostavbách stále roste, víte proč?

Poptávka po dřevostavbách stále roste, víte proč

Dřevostavby se staly hitem pro letošní rok. Již v minulých letech bylo možné sledovat výrazně vyšší poptávku po tomto typu ekologických staveb.

Pro malé i velké rodiny se jedná o ideální řešení pro nízkonákladové a zároveň vysoce komfortní bydlení, které v mnoha ohledech přesahuje vlastnosti běžných zděných domů.

Ačkoliv ve slově dřevostavba slyšíme „dřevo", při pohledu na dřevostavbu byste ho hledali jen marně, vzhledově totiž vypadá stejně jako běžný dům a laik by na první pohled jen těžko poznal rozdíl. Rozdíl se týká použitých materiálů a klíčových vlastností. Jak jste jistě zvyklí, u běžného zděného domu tvoří kostru tvárnice a trámy, u dřevostaveb je to pevná konstrukce z KVH hranolů doplněná o desky FERMACELL a pokročilou vnitřní izolaci ISOVER. Tepelná izolace je u dřevostaveb skvostná a její majitel se může těšit z velké úspory energie.

Přednosti, které dominují nad ostatními domy

Když se chce někdo stěhovat do nového domu, tak je důležitý i čas, je nepříjemné čekat dlouhé měsíce nebo roky až se dokončí vaše budoucí bydlení, abyste se mohli přestěhovat. U dřevostaveb není nutné čekat, kompletní výstavba trvá jen 3 měsíce, takto dělá dřevostavby specializovaná firma Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která na klíč postaví bungalovy i velké rodinné domy. Velkou popularitu si získaly levné dřevostavby Olomouc, staví se však ve všech lokalitách po ČR.

Pokud si myslíte, že jsou dřevostavby snadno hořlavé, tak jste na omylu, jsou nehořlavé a jejich statická pevnost je dokonce větší, než u betonu nebo oceli. Zájemci si mohou luxusní dřevstavby na klíč doslova vybírat z katalogu, jen si vyberete dům vašich snů a do 3 měsíců se do něj můžete přestěhovat, tento sen si plní stále více lidí a pokud toužíte po rodinném domě, za nízké ceny se dřevostavby nabízejí i vám.