Kvalitní domácí odvlhčovače

Kvalitní domácí odvlhčovače

Kvalitní domácí odvlhčovače vám pomohou zbavit se vlhkosti v domácnosti či kanceláři. Přílišná vlhkost dává prostor ke vzniku plísním a nepříjemným bakteriím, které ovlivňují naše zdraví.

Vyberte si ten správný domácí odvlhčovač a zbavte se na dobro zbytečné vlhkosti.

Designový odvlhčovač Olimpia Splendid Aquaria

Designový a tichý odvlhčovač vzduchu Olimpia Splendid Aquaria je to nejlepší na trhu v kategorii domácích odvlhčovačů. Hlavní předností tohoto přístroje je jeho úsporné odvlhčování s příkonem 295 W. Dík těmto parametrům se jedná o nejúspornější přístroj ve své třídě. Jako bonusem je doplňková funkce čištění vzduchu. Tato funkce si hravě poradí s jemným prachem a alergeny. Součástí přístroje je digitální displej s hygrostatem, který automaticky nastaví relativní vlhkost vzduchu.

Odvlhčovač 3v1 Olimpia Splendid Aquaria Thermo

Odvlhčovač vzduchu 3v1 Olimpia Splendid Aquaria Thermo je kompaktní zařízení nabízející hned několik funkcí naráz. Přístroj se postará od odvlhčení místnosti a zároveň ji vytopí. Jako bonus je čištění vzduchu, které se postará o likvidaci bakterií a alergenů. Nízká hlučnost přístroje zaručuje optimální chod i během noci. Díky vysokému výkonu je vhodný do bytu, domu či kancelářské jednotky.

Bonusem tohoto odvlhčovače je možnost topení o výkonu 1000 W. Topení zvyšuje efektivitu kompresorového odvlhčování a pomáhá například si sušení prádla v temných a chladných místnostech.

Jak zvolit správný odvlhčovač

Ideální odvlhčovač vybírejte podle svých potřeb. Oba dva zmíněné modely se skvěle hodí do domácnosti ale i kanceláře. Jejich vysoký výkon se postará o zbytečnou vlhkost a tichý chod nebude nikoho rušit. Čištění vzduchu se postará o většinu alergenů a bakterií, V případě pořízení jednohonebo druhého odvlhčovače, rozhodně chybu neuděláte. Tyto přístroje patří mezi špičku na trhu.