Dočasné řešení, pro festivaly nezbytné

Ačkoli pandemie COVID-19 zaznamenala celosvětovou pauzu ve festivalové kultuře, tyto rozšířené letní akce zůstávají ekonomickou velmocí. V „normální době“ festivaly přispívají především místní ekonomice.


Pronájem mobilních toalet a sociálního zázemí

Jednou z nejdůležitějších potřeb pro každou venkovní akci nebo festival je zajistit, aby měli hosté k dispozici hygienická zařízení. Zabezpečení půjčoven toaletních bloků od profesionálních poskytovatelů je nejen logistickým požadavkem, ale také zákonnou nutností. Obecně platí, že pokud událost trvá až šest hodin a neprodá se žádné jídlo ani alkohol, je potřeba pouze jedna toaleta na každých 100 přítomných žen a 500 mužů. Čím déle akce trvá, tím více jídla a pití se prodá a čím více hostů se předpokládá zúčastnit, určí počet toaletních bloků a sprch, které budou na akci potřeba.

Pronájem kontejnerů

Kontejnery jsou vysoce univerzální typ dočasných budov, které lze použít téměř nekonečným počtem způsobů. Přepravní kontejnery lze levně koupit nebo pronajmout, snadno se instalují a snadno přemisťují.

Stravování

Žádný hudební, kulturní nebo umělecký festival není úplný bez široké nabídky lahodného pouličního jídla a koktejlových barů. Součástí radosti z návštěvy festivalu, kde si můžete užít hudbu a umění, je také objevování stánků s lahodným jídlem. Většina kuchařů a majitelů barů si přináší své vlastní zařízení, které jim během festivalu slouží. Existuje však možnost vytvořit z přepravních kontejnerů celý prostor jídelny.

Zábava

Stejně jako velká pódia, na kterých mohou umělci hrát, jsou festivaly také o řadě menších a méně nápadných věcech. Například mohou být vytvořeny zábavní prostory věnované komedii, výtvarným kurzům nebo lekcím jógy – v přepravních kontejnerech. Velikost a flexibilita kontejnerů znamená, že je lze použít jako místo pro téměř jakýkoli typ zábavního prostoru. Od dětské zábavy, třeba až po dílny.

Zdravotnická zařízení

Kromě bezpečnosti musí být k dispozici také zdravotnická zařízení - zejména pro velké festivaly s mnoha účastníky. Na trhu je mnoho nabídek, jak na pronájem kontejnerů, mobilních toalet či mobilního oplocení. Stačí se jen odhodlat a vybrat si.

Tagy: kontejnery, Toalety, Ploty, Pronájem kontejnerů, Festivaly