Rozloučení se smutkem, ale bez starostí

smutek

Každý člověk je jiný, ale asi nikdo nechce trávit čas zařizováním pohřbu někoho, kdo byl pro ně důležitý. Stačí třeba dilema, jaké květiny, jestli ty, která milovala zesnulá maminka, nebo ty, které jí nejradši dával tatínek. A jste v slzách. Takových rozhodnutí musí pozůstalí udělat celou hromadu, a to ve chvíli, kdy se teprve vyrovnávají se svou ztrátou, někdy jsou v šoku z toho, co se stalo, a hlavně nejsou právě naladěni na zařizování praktických detailů. Je jim smutno a potřebují si ten smutek prožít.

Zařízení praktických věcí ale mohou nechat na profesionálních zaměstnancích pohřebního ústavu. Jen je třeba si vybrat ten pravý. A to je jen na vás. Ani nemocnice, ani domov seniorů vám nesmí nutit nějakou svou oblíbenou firmu. Vybrat pohřební službu si může jen rodina zesnulého. Skvělé služby poskytuje klientům v Třebíči, Moravských Budějovicích, Jaroměřicích nad Rokytnou, ale i v Dačicích a dalších vzdálenějších městech a obcích Pohřební ústav Škarek. Sídlí nedaleko Třebíče v obci Kojetice, ale pokud nemůžete navštívit jejich kancelář, přijedou za vámi až domů, nebo na jiné místo, které si vyberete.

Tento pohřební ústav samozřejmě nabízí kompletní škálu služeb souvisejících s posledním rozloučením a s uložením ostatků do země. Zařídí pro vás rakev, květinové i jiné dekorace, svíce, výrobu pomníku, včetně kamenických prací, ozdob a plastik a také samotný obřad, ať už se pozůstalí rozhodnou pro církevní, nebo civilní poslední rozloučení. Pohřební ústav zajistí také smutečního řečníka, hudební doprovod obřadu a samozřejmě vám také vytisknou smuteční oznámení. 

Pohřební ústav Škarek má nonstop telefonickou službu, volat můžete kdykoli, i během noci nebo o svátcích. A nemusíte být jen z Třebíče a okolí, pohřby zajišťují po celé republice.